Ayderoom Otel | Ayder Yaylası Otel | Kullanım Şartları
Kullanım Şartları
Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.ayderoom.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
www. ayderoom.com sitesinin tüm hakları Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti.'ye aittir. www. ayderoom.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti.'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kullanıcı Yükümlülükleri:
www.ayderoom.com sitesine kullanıcının verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur.

www.ayderoom.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki oda bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, odalardan herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptığı koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
www.ayderoom.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.ayderoom.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.ayderoom.com'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :
www.ayderoom.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.ayderoom.com sitesinin sahibi Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti.'nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği?
www.ayderoom.com aracılığı ile rezervasyon yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.ayderoom.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
www.ayderoom.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.ayderoom.com ve sahibi Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.ayderoom.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.ayderoom.com sitesi ve sahibi Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti.'ye sorumluluk yüklenemez.

www.ayderoom.com ve sahibi Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.ayderoom.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. www.ayderoom .com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Ayder Birlik Turizm Taşımacılık ve İnşaat Ltd. Şti.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 - 2021 Ayderoom Otel | Ayder Yaylası Otel
AYDER MERKEZİ Ayder Kaplıcaları Aşağı Ambarlık Mevkii No:65
+90 464 657 21 40
+90 532 255 52 97
info[@]ayderoom.com