Ayderoom Otel | Ayder Yaylası Otel | İade Şartları
İade Şartları
Ayderoom Otel’de yapmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmek için, konaklama tarihinizden en az 7 gün öncesinden yazılı (mail) info@ayderoom.com olarak bildirmek zorundasınız. İptal durumunda iade olarak sadece oda ve çekimi yapılmış ekstra ücretlerin iadesi, sadece çekim yapılan kredi kartına bir hafta içinde iade edilir.

Başka bir hesaba havale yada karta ödeme yapılmaz.

Özel günlerde iptal ve no-show koşullarını Ayderoom Otel  her türlü değiştirme hakkına kayıtsız şartsız sahiptir . Örneğin bazı rezervasyon iptal edilemeyen rezervasyonlardır ve geri ödeme şartları asla oluşmaz.

Yedi gün içinde iptali yapılmaksızın gelmeyen misafirlerimizin ilk gece konaklama ücreti iade edilmez. Ancak bazı reservasyonlar iptal edilemeyeceği gibi gerçekleşmediği zaman tüm günler no-show ücreti olarak tahsil edilebilir.

Ayderoom Otel  `in web sitesi mümkün olan en yüksek dikkat ve özen ile yapılmıştır. Web sitemizde otellerimizin en güncel bilgileri yer almaktadır.
Otellerimiz fiyat müsaitlik promosyon gibi bilgilerini her an güncelleme hakkına sahiptir. Bu sebepten dolayı oluşan fiyat yada müsaitlik farklılıklarından otellerimiz sorumlu değildir.

Web sitemizdeki fiyatlar ve müsaitlikler otellerimiz tarafından belirlendiği için sitemizde gördüğünüz müsaitlik ve fiyatlar aksi belirtilmedikçe bu bilgilerin hakkı Ayderoom Otel  `e aittir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2012 - 2021 Ayderoom Otel | Ayder Yaylası Otel
AYDER MERKEZİ Ayder Kaplıcaları Aşağı Ambarlık Mevkii No:65
+90 464 657 21 40
+90 532 255 52 97
info[@]ayderoom.com